ČLAF A 2011

Ostrava

V neděli 24.4. odehrála Ostrava Steelers svůj první domácí zápas v ČLAF - na hřišti ve Sportovním Areálu Poruba na Skautské ulici.

I přes nepříznivé počasí a sváteční čas přišla oceláře podpořit početná skupina fanoušků.

Zápas začal výborně. Hned z úvodního kickoffu donesl Ondra Chvojka míč až do endzóny soupeře a my se rychle ujali vedení 6:0. Celý první poločas Steelers na hřišti dominovali - hlavně v obrané fázi a když Ondra Chvojka, ve druhé čtvrtině, donesl míč do endzóny podruhé, odcházeli jsme na poločasovou přestávku s vedením 13:0. blog

Třetí čtvrtinu začal útokem tým z Brna. Naše obrana navázala na své výkony z prvního poločasu a donutila Alligators k puntu. Na hřiště tedy naběhl útok a dlouhým drivem přes celé hřiště se dostal až před endzónu soupeře. Skórovat se nám však nepodařilo. To povzbudilo brněnské Alligators a celou čtvrtou čtvrtinu byli lepším týmem. Podařilo se jim snížit na rozdíl jednoho touchdownu. A v napínavém závěru dokonce sahali po výhře, ale obrana Steelers prokázala velkou vůli po vítězství a zastavila útok Alligators několik yardů od své endzóny.

STE - TD - 6:0 - Ondřej Chvojka, 84y kick-off return (kick Františka Wesserleho neúspěšný); 11:45
STE - TD - 13:0 - Ondřej Chvojka, 10y run (František Wesserle kick); 10:31
ALL - TD - 13:7 - Ondřej Ambrož , 23y pass od Lukáše Dvořáka (Martin Herman kick); 2:02