1. Ostrava Steelers

2. Bílovice Sígrs

3. Brno Alligators

blog

Jako už tradičně se na začátku podzimu uskutečnil turnaj v sedmičkovém americkém fotbale - Rednecks Bowl. Do vesničky Částkov u Uherského Hradiště jeli hráči ostravských Steelers obhajovat prvenstí z minulého ročníku.

Na turnaji chyběli výběry OldBoys a Panthers takže celý turnaj se odehrál systémem jedné skupiny, kdy se utkal každý s každým a nejlepší dva celky si to ve finále rozdali o vítězství.

STEELERS - SÍGRS 14:14
Hned v prvním zápase narazil výběr Steelers na spolufavorita turnaje Bílovice Sígrs. Ve vypjatém utkání nejprve trochu smolně obrana Steelers darovala vyrovnávající TD soupeři, když nepřesnou přihrávku srazili přímo do rukou soupeře. A když útok Steelers už v poslední minutě nestihl skórovat, rozešli se oba týmy z cenou remízou.

blog

STEELERS - ALLIGATORS 20:7
I ve druhém zápase narazili ostravští hráči na silného soupeře. Steelers zvítězili o dva touchdowny a vyrovnali tak letošní bilanci proti brněnskému týmu na 1-1. Proti svým bývalým spoluhráčům se prosadil i Jan Klimeš, který přispěl jedním zachyceným touchdownem.

STEELERS - STALLIONS 20:7
Hned v dalším zápase narazili Steelers na dalšího zástupce nejvyšší české ligy. A opět nepřipustili žádné drama a v poklidu zvítězili 20:7.

STEELERS - TRAITORS 27:0
Obrana rozehraná na nejvyšší obrátky poprvé v turnaji nedovolila soupeři skórovat. Navíc útok skóroval hned čtyřikrát a tak se zrodilo nejvyšší vítězství v celém turnaji.

STEELERS - HELLBOYS 7:0
blog Poslední zápas základní části odehráli hráči Ostravy proti českobudějovickým Hellboys. Hráči z Jižních Čech dorazili na turnaj z největší dálky a z nejmenším počtem hráčů a tak za stavu 7:0 na konci prvního poločasu zápas skrečovali. Steelers se tak z prvního místa probojovali do finále, kde je čekali Sígrs z Bílovic.

FINÁLE: STEELERS - SÍGRS 21:0
Tak jako i minulý ročník, tak i letos Steelers předváděli ve finále nejlepší fotbal. Vlétli na soupeře hned od začátku a brzy nebylo pochyb, kdo si poveze domů cenu za první místo. Ostrava Steelers tak bez porážky doputovala až k triumfu (neporazitelnost Steelers na Rednecks Bowlu je už 11 zápasů!)