ČJLAF 2015

Pardubice

V neděli 1.11. zamířil juniorský tým Steelers do Pardubic, kde je čekal souboj s místními Stallions o postup do finále juniorské ligy.

Mladí oceláři začali velmi dobře. V první čtvrtině se prosadil Radek Muczka, kterého v endzóně Stallions našel přesným passem Michal Dudek.
Domácí sice na začátku druhé čtvrtiny dokázali otočit skóre na 9:8, ale pak se prosazoval zejména útok Steelers. Nejprve Michal Dudek doběhl pro krátký touchdown a těsně před koncem poločasu navýšil na 22:9 dlouhým během Dominik Dvorský.
Stallions se však podařilo ještě před odchodem do šaten výsledek korigovat - když nejlepší hráč domácích, Jan Spěvák, doběhl pro 51 yardový touchdown. Poločas tak skončil vedením Steelers 22:16. blog

Druhý poločas byl ve znamení obran. Když se Stallions na konci třetí čtvrtiny podařilo skórovat touchdown, ostravský útok již nedokázal odpovědět.
Utkání skončilo nejtěsnějším možným výsledkem 23:22 a do finále putovali domácí Stallions.

Ostravský tým však ukázal, že fotbal hrát umí a jen o kousek mu uniklo finále. Velkým úspěchem je i postup do playoffs druhý rok v řadě.

Děkujeme všem fanoušků a příznivcům, kteří mladé oceláře letos podporovali. A již se těšíme na sezónu 2016, kde tým U19 bude mít ambice na příčky nejvyšší!!!

text: steelers

Ostrava Steelers TD - 0:8 - Radek Muczka, 4y pass od Michal Dudek (Dominik Dvorský 2pt pass od Michal Dudek); 5:11
Pardubice Stallions SAF - 2:8; 11:51
Pardubice Stallions TD - 9:8 - Jan Spěvák, 4y run (Lukáš Petřík kick); 4:31
Ostrava Steelers TD - 9:16 - Michal Dudek, 4y run (Radek Muczka 2pt pass od Michal Dudek); 1:43
Ostrava Steelers TD - 9:22 - Dominik Dvorský, 44y run (2pt run neúspěšný); 0:41
Pardubice Stallions TD - 16:22 - Jan Spěvák, 51y run (Lukáš Petřík kick); 0:28
Pardubice Stallions TD - 23:22 - Stanislav Lepič, 16y run (Lukáš Petřík kick); 2:19